NA PREDAJ Luxusná rodinná vila Bánovce nad Bebravou
Odporúčame Vám
NA PREDAJ Luxusná rodinná vila Bánovce nad BebravouPonúkame Vám na predaj luxusnú rodinnú vilu s bazénom v Bánovciach nad Bebravou na ulici k Zornici. Rozloha pozemku vrátane zastavanej plochy je 568 m2. Tento dom Vás určite osloví veľkorysím priestorom a veľmi príjemným a zároveň luxusným prevedením interiéru. Dom prešiel pred 6 rokmi kompletnou kvalitnou rekonštrukciou.
NA PREDAJ Rodinný dom Trenčianske Teplice
Odporúčame Vám
NA PREDAJ Rodinný dom Trenčianske TeplicePonúkame Vám na predaj veľký rodinný dom s krásnym výhľadom v Trenčianskych Tepliciach v tichej lokalite na ulici Sady pod Dedovcom. Výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 1370 m2.
NA PREDAJ Výnimočný objekt v parku Trenčianske Teplice
Odporúčame Vám
NA PREDAJ Výnimočný objekt v parku Trenčianske TeplicePonúkame Vám na predaj výnimočný objekt v Trenčianskych Tepliciach v kúpeľnej zóne. Objekt je umiestnený na východnom okraji zástavby kúpeľnej zóny, pri vodnom toku Teplička. Pozemok vrátane zastavanej plochy je 907 m2.
Sme tu pre Vás 24 hodín denne 0911 790 650 www. amreality. sk

ZAVOLAJTE NÁM

0911 790 650

Sme tu pre Vás denne 24 hodín

HYPOTÉKY PREČO NÁS OSLOVIŤ? • naša služba je pre Vás ZADARMO • vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme nájsť riešenie aj komplikovanejšíeho prípadu, ktorý nemusí prechádzať vo všetkých...

bankách...

• na základe Vašich požiadaviek a možností dáme za Vás vypracovať analýzu, nemusíte osobne obchádzať všetky banky

• porovnáme aktuálne ponuky všetkých bánk a nájdeme najvýhodnejší typ financovania priamo pre Vás

• kompletne, rýchlo a bezplatne za Vás celý úver vybavíme

• dokážeme vyjednať výhodnejšie podmienky úveru a najnižšie úrokové sadzby

• s nami ušetríte čas, peniaze a veľa administratívnych úkonov

• služba je BEZPLATNÁ aj pre tých, ktorí sa rozhodnú nekúpiť nehnuteľnosť cez A&M Reality

Dohodnite si stretnutie s naším hypotekárnym poradcom prostredníctvom emailu: amreality-ZVNC-amreality.sk alebo telefonicky cez infolinku 0911 790 650

Partneri

ČSOBSlovenská sporiteľňaVÚBTATRA BANKAPrima banka

Rodinný dom Trenčianska Teplá

Cena: 185 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Teplá
Ulica:Dubovecká
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:4
Úžitková plocha:130 m2
 
ID inzerátu:1131
Energ. certifikát:Nemá
EXKLUZÍVNE

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj  rodinný dom v obci Trenčianska Teplá  Dubovecká ulica. Pozemok vrátane zast. plochy je 522 m2.  Jedná sa o  4 - IZBOVÝ rodinný dom na Duboveckej ulici, ktorý je súčasťou dvojdomu. Dom sa nachádza v tichej časti, čiže  pri návrate domov si užijete pokoj a kľud. Pri dome je postavená garáž so  záhradným posedením + skladové priestory. Pozemok je  kompletne celý oplotený.  Jedná sa o poschodový rodinný dom v malebnej obci , ktorá je obklopená krásnou prírodou a s výbornou dostupnosťou do TN a  do DCA. Dom je v dobrom technickom stave, bez tiarch. Rodinný dom bol postavený  cca v roku 1970 a je súčasťou dvojdomu. Na dome boli, postupne ako si to vyžadoval čas, urobené viaceré rekonštrukcie: nová kúpelňa , bola vymenená strecha. Dom je napojený na všetky inžinierske siete . Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, voda z nej je používaná aj v domácnosti. Ohrev vody je riešený el. bojlerom a vykurovanie  je ústredným plynovým kúrením. Dom je kompletne podpivničený, garáž na pozemku. V  celom dome sú nové plastové okná.  Bližšie info na tel. čísle.

Maklér:

makler
Maklér:A & M reality
Telefón:0911790650
E-mail:amreality-ZVNC-amreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.